Rozhovor s Tatu z ruského Brava

24. listopadu 2007 v 10:20 | Lenťula a Marlik |  Rozhovory
Tatu-sky vám exkluzivně přeložily Rozhovor Tatu z ruského časopisu Brava!
Zajímá vás proč Julia donosila své první dítě,proč se ještě Lena nepustila do rodiny,proč Vika bydlí u svých prarodičů a dokonce kolik má Julia velikost košíčků?Neváhejte a čtětě víc v celém článku!

Bravo:Všechny těhotné ženy jsou obvykle nervozní..Julio panikaříš?
Julia:Ne já nejsem jedna z těch které jsou nervozní a panikaří.Ale často brečím.Já jsem neustále ke každému ubohoučka.Například ráda začínám brečet když se dívám na film.Stala jsem se hodně přecitlivělá.Ale nejsem naštvaná nebo potrhlá.
Bravo:Tohle druhé těhotenství liší se od prvního?
Julia:Jo.Zaprvé jsem měla svou lásku sebou.Zadruhé prví těhotenství bylo absolutně neplánované ale měla jsem dítě.Miluji velice velice Viku.Pamatuji si jak ke mně přišla Lena a jak jsme spolu seděly a povídaly si velmi dlouho.Přemýšlela jsem o své kariéře a o mé práci Opravdu jsem nevěděla co budu dělat.A Lena mi pevně řekla "Běž do toho!"V tu dobu jsem měla všechno přeplánované...Můj drahý je se mnou a hodně mě podporuje..
Bravo:Rozumí tvá dcera Vika že bude mít brzy bratra?
Julia:Určitě.Ona je malá má sice 3.roky.Ale podívala se na moje břicho a řekla:Já budu mít brzo bratra.Vika rozumí všemu.Včera jsem ji viděla, ona žije momentálně s mýma rodičema.
Bravo: Proč?
Julia:Není jiný způsob.Já a Parviz zařizujeme nový byt-tam budou rozsáhlé dětské pokoje.Bude to velmi krásné.My tam plánujeme spoustu věcí.Až to bude hotové určitě zavoláme Vice-a všichni budeme žít spolu..

Bravo:Řekni nám.Jsi přísná matka?
Julia:Ne nejsem.Ale nemám ráda ztřeštěné děti a které přikazují.Samožrejmě tvoje dítě by mělo být člověkem a ukázat svoje vlastní "Já".Ale zase by mělo znát co je bolest.A nemělo by být urážlivé a nekřičet.My máme malého psa Yorka v bytě a Vika ráda kope (hraje fotbal) z jedné místnosti do druhé.Potom ji vysvětluji,že je to špatné,že je to zvíře a ono cítí bolest (nepůsobí to na něho dobře)Ale vlastně nechodím ji to pořád sdělovat,nechávám ji vyrůstat.Ona je odvažná.
Bravo:Leno vidíš Julií a její rodinu.Nechtěla by si taky?
Lena:Víš,každý má svůj vlastní život.Fakt je že Juliin vlastní život přišel rychle.Nemyslím,že by to mohlo být u mě podobné.My dvě jsme odlišné.Ale vážně,opravdu chci mít rodinu a děti.Líbí se mi když jsou ženy těhotné.Jsou klidné nejsou potrhlé,všechno dělají super.Půjdu teprve do těhotenství když si budu jistá svým mužem.Dítě potřebuje otce..

Bravo:Julio opravdu je Vika křtěná?
Julia:Ano.Kmotrové jsou můj otec a Vikina chůva.Ona je mámina nejlepší kamarádka.Také byla mojí mámě za svědka.My jsme udělali křest v soukromí.Žádní lidé,tisk ani bulvár pouze naše rodině.
Bravo:Julio má cenu pořád mluvit o tvém záměru nechat svůj porod vysílat živě na internetu?
Julia: Já o tom jen žertuji. A peklo je být švorc a volná. Já nemůžu prozradit způsob jak to zvládám. Jedna věc je když to děláš pro sebe a kameraman je tvoje láska nebo tvůj fotograf. Dost odlišná věc je když tě vytáhnou a spoceného dají do těhotenského pokoje a to všechno vysílají živě. Ne. Nakonec, proč by mě měli náhodní lidé vidět, bledou a zpocenou, v tomhle stavu?
Lena: Julia už udělala hodně různých věcí ve svém ulítlém stavu kdy málem riskovala všechno. Letěla do USA v jejim důležitém měsíci, když jsme točily video. To je težká práci i pro člověka který není těhotný, a Yulia byla v 7-mém měsíci!
Bravo:Yulio bolelo tě to když si poprvé rodila dítě, že si to chceš zopakovat?
Julia: Když jej pak uvidíš tak to nebolí. A mám u toho asi sekundovou šanci si vše zapamatovat! (Smích)
Bravo:Dostáváš teď zaplaceno za pozornost všech lidí?
Julia: Pro mě je tenhle příběh s jistotou minulostí. Já žiju opravdu pro sebe a své blízké. Já mám vždy radši lásku než peníze. Ale když miluju začínám mít volnější zájmy. Jsem spíš svobodná osoba. Nikdo ani přítel, mě nemůže zastavit v případě když si přeju jít někde - na párty. Tohle nemá rád - potom jde pryč. Moje zájmy budou na prvním místě. Ale teď se všechno dramaticky změnilo. Nyní potřebuji svou rodinu. Být dlouho bez nich tak jsem příliš agresivní.
Bravo:Leno, obsazuješ stále lidi do rolí? :-)
Lena: Nee. Teď se dostávám z rozchodu s přítelem.
Julia: "Bývalý-přítel"! Ha-ha! To je nespravedlivé, "sbohem". Teď má "bývalého-přítele" každý den! (Usmívá se)
Lena: Měla jsem jednoho za dlouhé dva roky.
Bravo:Julio, stáváš se nyní ženou v domácnosti?
Julia: Ano! Je to divné a pro mě naprosto netypické. Pro mě bylo nerealné dávat oblečení do pračky. Dokoncec jsem nevěděla nic o způsobu měření pokojové teploty. Ale teď už to všechno vím! A tak vím jak lehce můžu dát umýt čisté talíře. Miluju dělání zázraků. Parviz mmi také pomáhá.
Bravo:Změnila ses nápadně vzhledem k tvému stavu?
Julia: V nějakém speciálním stylu - ne. My se samozřejmě měníme ale pro vám asi jen nepatrně. "Já" se měním pořád. My oba jsme velice dominantní a sobecčí. Na vrch on je Lev a já jsem Vodnář. Neshody jsou nevyhnutelné. Ale nicméně, se asi stávám snadnější. Ano, asi ano. Jsem nyní hodně přizpůsobivá. Na příklad, on mi udělal oporu a já jsem se posadila vedle něho políbila jsem ho a řekla mu že ho miluji. (Usmívá se).
Bravo:Leno je to pravda?
Lena: Opravdu ano. Yulia často vybuchovala. Teď je dodně vychytralá. Ona klidně mohla kdykoliv vybuchnout, ale teď se stala rozumnou, typicky zženštěla. (Usmívá se)
Bravo:Otázky od lidí: Yulio, jakou máš velikost prsů?
Julia: (směje se): Jedna! Měla sem 2, teď mám velikost 3!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co na tomto blogu chybí???

Novinky 14.1% (57)
MP3 47.5% (192)
Videa (videoklipy) 15.8% (64)
Fotky 9.9% (40)
Informace o t.A.T.u. (lena,julia atd...) 10.1% (41)
Něco jiného...!!!Napiš do komentářů!!! 2.5% (10)

Komentáře

1 Pat Pat | Web | 25. listopadu 2007 v 18:03 | Reagovat

Marliku: to mě zajímá také!!!

Jinak Moc vám díky za překlad!

2 Mája Mája | 28. listopadu 2007 v 18:05 | Reagovat

Nemám co dodat!Skvělá fotka a dobrý překlad!Chválím:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama