Pro Julií přijela sanitka

27. prosince 2007 v 11:50 | Lenťula a Marlik |  Medias
Kvůli své lásce, zábavy a radovánek sólistka ze skupiny Tatu, Julia Volkova, která je v devátém měsíci těhotenství, měla pomalu předčasný porod.

Poté co zavítala do night-club spolu se svým přítelem Parvizem, se Julia Volkova moc dobře necítila a jedině přijíždějící lékař z nemocnice mohl zasáhnout.

Navzdory zákazům od doktorů a proseb příbuzných, měla mít víc klidu, ale odměřeným životním stylem Volkova pokračovala v sebebavením, přestože se stane co nevidět podruhé matkou.

Jak "Tvoj den" zjistil z důvěryhodných zdrojů kolem solistky po poslední párty v jednom night-clubu v Moskvě Julia málem nemohla dojít domů. Zde ji přepadla podobná silná bolest a Julia si myslela, že už jí začaly kontrakce. Vážně starostlivý o život jeho druhého syna (Julia čeká chlapce), volal Parviz honem sanitku. Rychle přijíždějící lékař dal Tatušce proti bolesti utišující injekci.

Ano, sanitka přijela pro Julií přiznal "Tvoj den" blízký přítel zpěvačky, Alexey Mitrofanov. Podle něho, Julia se narodila se stříbrnou lžíčkou, což většina žen v podobné situaci porodí dítě předčasněUž 1. února plánuje Julia začít znovu s tvůrčí prací a představením
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co na tomto blogu chybí???

Novinky 14.1% (57)
MP3 47.5% (192)
Videa (videoklipy) 15.8% (64)
Fotky 9.9% (40)
Informace o t.A.T.u. (lena,julia atd...) 10.1% (41)
Něco jiného...!!!Napiš do komentářů!!! 2.5% (10)

Komentáře

1 REB-pat REB-pat | Web | 27. prosince 2007 v 12:26 | Reagovat

dky za informaci :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama